ProCase Две Слој Накит Екран зачувување Носителот Случај на Пакет со Накит Организатор Кутија за Жените Девојка Патување

ProCase Две Слој Накит Екран зачувување Носителот Случај на Пакет со Накит Организатор Кутија за Жените Девојка

Достапно за вашата нарачка
DEN 1583.28
Залиха:

Овој пакет содржи 2 Слоеви Накит Кутија и 3 Слоеви Накит Организатор Кутија за накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени, ѓердани, итн. 8 куки внатрешноста на врвот капак за удобен ѓердани виси; Еластична дното торбичка држи ѓердани остане во место и спречување на нив од фитили и заплитане; Под лента со отстранлив слотови за складирање на поголеми нараквици или помалку често се носи накит.Накит чување на случај е направен за напредни сомот материјал, еколошки и анти-абразивни; Мека обвивка внатре помага да се заштити вашите скапоцени предмети од гребење во меѓувреме ви нуди удобно допир.Полу-автоматско надворешниот кутија дизајн, на дното фиока автоматски ќе се повлече при отворање на кутијата; 3-слој меморија ќе го направат вашиот накит собирање на повеќе организирани.Квалитетот СТП кожа надворешноста, мека обвивка внатре помага да се заштити вашите скапоцени предмети од гребнатини и нудат удобно допир.Овој пакет содржи 2 Слоеви Накит Кутија и 3 Слоеви Накит Организатор Кутија за накит, вклучувајќи обетки, белегзии, прстени, ѓердани, итн.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата