Нож Острилка, 4 во 1 Кујнски Нож и Режа Острат Алатка, Професионален Готвач на Кујнски Нож Додатоци, Нож Sharpeners (Сребро)

Нож Острилка, 4 во 1 Кујнски Нож и Режа Острат Алатка, Професионален Готвач на Кујнски Нож Додатоци, Нож Sharpeners

Достапно за вашата нарачка
DEN 472.32
Залиха:

Тоа трае помалку од неколку минути да брзо враќање на сечилото на истата острината како нов, едноставен и лесен за употреба. ③Fine слот : направени од дијаманти мелење тркала, погоден за секојдневна острат а исто така и за подготовка фаза на мелење ножеви.Исто така, оваа острилка е погодна за двете лево и десно раце корисници. 【Високо Квалитетни и Издржливи】Нож sharpeners се направени од не ' рѓосувачки челик и ABS пластика, кои се трајни, имаат долг животен век, и целосно може да го издржи притисокот генерираат за време на острат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата