Microboards DVD+R DL, 8x, 8.5 GB, сребрен лак, 6 50 диск вретена

Microboards DVD+R DL, 8x, 8.5 GB, сребрен лак, 6 50 диск вретена

Достапно за вашата нарачка
DEN 958.80
Залиха:

Microboards DVD+R Двоен Слој медиумите е на потрошувачите избор за ефикасна дискови со некој површини.Достапни во елегантни сребрен лак, свежи бела инк-џет и мазна бела Еверест, сите сорти се hub-некој и да дојде затворен во 50-диск вретена.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата