EuisdanAA 1 Пар Лактот Гел Маска Ракави, Ракавици Разбиена Сува Кожа Рака Грижа Мека Спа Навлажнувачки Exfoliating Еластичен Розова Подарок Пакети(1 тур де guantes един mangas де гел

EuisdanAA 1 Пар Лактот Гел Маска Ракави, Ракавици Разбиена Сува Кожа Рака Грижа Мека Спа Навлажнувачки Exfoliating

Достапно за вашата нарачка
DEN 530.40
Залиха:

Тоа може да се покрие мала рана и брчки со ефективноста на одржување и еднократно.Постојано влогови на кожата на природен изглед, негуваат мазна и зголемување на флексибилност.Заштита на кожата против пилинг и пукаат.Здрав дизајн го прави тоа трајни додека се уште се протега да се вклопуваат речиси сите женски лактот големини.(Ел diseño robusto lo hace duradero mientras se estira став adaptarse на casi todos лос tamaños де codo femenino.Едноставно миење на рацете со ладна вода само, не го изложувајте на директна сончева светлина.(Simplemente lavar a mano един agua fría solamente, не exponer a la и луз соларни directa.Euisdan AA 1 Пар Лактот Гел Маска Ракави, Ракавици Разбиена Сува Кожа Рака Грижа Мека Спа Навлажнувачки Exfoliating Еластичен Розова Подарок Пакети?Пакетот Вклучува : 1 Пар x Лактот Гел Маски???Голема лактот гел опфаќа за намалување на сува cuticle и омекне лактот на кожата.???Формулиран за да помогне освежи вашата лактот кожата сјајна, нежна како .Може да се доживее спа третман дома со овие спа лактот ракав кога сакате.???Одличен третман гел ракавици за сува лактот на кожата.Додека го носи, гелот континуирано ПЕТ изданија, Лаванда Етерични Масла, маслото од Јојоба и маслиново масло да се третираат, јадев, состојба и омекне груба кожа, испукани, тешко, сува кожа.Со своите многу придобивки, овие гел ракавици ќе поглезите вашите лактот и хидрат нив подобро отколку лосион.???Ткаенината е убаво, меки и се протега.Здрав дизајн го прави тоа трајни додека се уште се протега да се вклопуваат речиси сите женски лактот големини.Ракавите се на компресија стил за да се постигне подобро негување и навлажнувачки ефект.Сепак, ако се чувствувате премногу тесни да го добиете вашиот здив може да се разгледа за да не го користите.???За крајната кожата поправка третман, носат навлажнувачки лактот маска, додека спиеш, 2-3 пати неделно.Почесто користење овозможува поголема резултати.?Answer : ___________________________ Note : Само миење на рацете, Не Железо/Нема Машина за Перење/Без Хлор Белење/Не Хемиско Чистење.Опис на Spanish1 на тур де guantes един mangas де гел став codo, piel seca agrietada, cuidado de las манос, спа suave, hidratante, exfoliante, paquetes de regalo rosados elásticos Puede cubrir pequeñas heridas y arrugas един eficacia де mantenimiento y reutilizable.Hidrata constantemente ла piel para que tenga он aspecto природни, nutre ла tersura y aumenta ла flexibilidad.Protege ла piel контра descamación y agrietamiento.Ел diseño robusto lo hace duradero mientras se estira став adaptarse на casi todos лос tamaños де codo femenino.Simplemente lavar a mano един agua fría solamente, не exponer a la и луз соларни directa.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата