Apache 43082000 (UT-162) Ултра Т-Топ Менгеме, 1.62 - 1.87

Apache 43082000 (UT-162) Ултра Т-Топ Менгеме, 1.62 - 1.87

Достапно за вашата нарачка
DEN 257.04
Залиха:

Менгеме, се справува со висок вртежен момент.Седло создава униформа запечатување притисок околу спојка месо тело.Нерѓосувачки челик бенд, гром, и седло се спротивстави на ' рѓа, хемикалии и корозија.Јаглероден челик за заклучување орев со најлон вметнете ја елиминира орев и освојување на топ.Ултра Т-топ 304 нерѓосувачки челик бенд, гром, и седло се спротивстави на ' рѓа и корозија.Непречено седло е поврзан со 4 место завари за дополнителна сила и единствен печат, и јаглероден челик нут со најлон вметнете ја елиминира орев и гром напад.Ова се стега е оценет максимум 75 инчен фунти применува вртежен момент.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата