Almencla 500 Засилувачи DC Крик Моторни Обратен Реле Електромагнетниот Switch 24 Volt Контактор за АТВ UTV 4x4 Возила

Almencla 500 Засилувачи DC Крик Моторни Обратен Реле Електромагнетниот Switch 24 Volt Контактор за АТВ UTV 4x4

Достапно за вашата нарачка
DEN 1463.76
Залиха:

Настава не е вклучена.Професионалната инсталација се препорачува.Одличен избор за да го замени скршен Крик Реле Електромагнетниот Контактор.Fitment : за сите 24 volt електромагнетниот управувана winches : 4x4 возила, АТВ, UTV, ЏИП, Џип и друг вид возила со winches.Анти- ' рѓа метал материјал за екстремни сила, Добра отпорност на абење.цврсто и durably.На крик контактор замена е совршено одговараше до оригиналната спецификација и квалитет.Опис : - Настава не е вклучена.Професионалната инсталација се препорачува. - Одличен избор за да го замени скршен Крик Реле Електромагнетниот Контактор. - Fitment : за сите 24 volt електромагнетниот управувана winches : 4x4 возила, АТВ, UTV, ЏИП, Џип и друг вид возила со winches. - Анти- ' рѓа метал материјал за екстремни сила, Добра отпорност на абење.цврсто и durably.На крик контактор замена е совршено одговараше до оригиналната спецификација и квалитет.Спецификација : - Материјал : Направен од висок квалитет на Метал - Size : Прибл.103x90mm/4.06x3.54inch - Влезен Напон : DC 24 V - Електрична Струја:500 A - Fitment : за сите 24 volt електромагнетниот управувана winches : 4x4 возила, АТВ, UTV, ЏИП, Џип и друг вид возила со winches.Пакетот Вклучува : 1 Парче 24 V 500 A Крик Реле Електромагнетниот Contactor Note : Боја може да биде малку поинаков поради бојата калибрација на секој поединец да го следи.Ве молиме оставете малку мерење на отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата