ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 4Pcs Домаќинство Шупливи Бања Стаклена Врата се Справи со Туш кабина Вратата Knob Поставите Хардвер Додаток

ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 4Pcs Домаќинство Шупливи Бања Стаклена Врата се Справи со Туш кабина Вратата

Достапно за вашата нарачка
DEN 302.40
Залиха:

Изборот на home safety. 1. Тоа може да се широко се користат во повеќето дом или канцеларија стаклени врати, како што кујната кабинети, кабинети, фиоки, бања врати, лизгачки врати, итн. 2. Тоа е лесно да се инсталира, само вежба 4mm дупка во стаклена врата, а потоа да инсталирате фиксна додатоци на стаклена врата на соодветна дебелина. 3. По обработка, појавата изгледа доста убава, без било исклучителна рабови, елегантен дизајн, едноставен и текстура се справи. 4. Овие туш рачки на вратите се направени од издржлив нерѓосувачки челик, која ќе не ' рѓа или носат за долго време; на хром‑обложено изглед е многу атрактивна.Домаќинство Шупливи Бања Стаклена Врата Се Справи Со Туш Кабина Вратата Knob Поставите Хардвер Accessory Feature : 1. Тоа може да се широко се користат во повеќето дом или канцеларија стаклени врати, како што кујната кабинети, кабинети, фиоки, бања врати, лизгачки врати, итн.2. Тоа е лесно да се инсталира, само вежба 4mm дупка во стаклена врата, а потоа да инсталирате фиксна додатоци на стаклена врата на соодветна дебелина.3. По обработка, појавата изгледа доста убава, без било исклучителна рабови, елегантен дизајн, едноставен и текстура се справи.4. Овие туш рачки на вратите се направени од издржлив нерѓосувачки челик, која ќе не ' рѓа или носат за долго време; на хром‑обложено изглед е многу атрактивна.5. Масна дизајн, едноставен и текстура се справи обезбедува рецка за лесно влечење и туркање, и поудобно за време на употреба.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Item Тип : Вратата Knob Model : 50 Справи со 201# Hollow Material : Нерѓосувачки Steel Quantity : 4 сетови (сет : 2 x вратата knob, 1 x завртка)поле на Примена : Стаклени врати, бања врати, лизгачки врати, итн.Големина : Големина по Спојување : Прибл. 9.6 5cm x / x 3.8 2in, Еден Справи со Големина по Демонтажа : Прибл. 4.8 5cm x / 1.9 x 2in, Завртка : Прибл. 4cm / 1.6 in Package Листата : 4 Поставите x Вратата Knob4 x Screwsonly над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Item Type:
Door Knob
Model:
50 Handle 201# Hollow
Material:
Stainless Steel
Quantity:
4 sets (a set
Scope of Application:
Glass doors, bathroom doors, sliding doors, etc.
Size:
Size after Splicing
Package List:
4 Set x Door Knob :
4 x Screws :
only the above package content, other products are not included. :
1. Please allow 1-3mm errors caused by manual measurement. Please make sure you don’t mind before triggering :
2. The color may show different differences, please understand :

Најдобри предлози во категоријата