дресови 1 - Ginandlo.com

Бери Сандерс Autographed Сина Детроит Џерси - Убаво Сплетен и Врамени Рака Потпишан од Страна на Сандерс и Уверение

Надвор од Рамката мерки 35 инчи (од горе надолу) со 43 инчи (лево кон десно) и Врамени Џерси тежи околу 18 кил

DEN 1550.40
Достапност: Достапно за вашата нарачка
Пронајден е 421 Од стоката