ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 12Pcs Мебел се Справи со Бронза Декоративна Кутија Фиока Кабинет Салон Дрво Случај се Справи со Повлече Knob W/Завртка

ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со 12Pcs Мебел се Справи со Бронза Декоративна Кутија Фиока Кабинет Салон

Достапно за вашата нарачка
DEN 2059.20
Залиха:

Изборот на home safety. 12 Pcs Мебел се Справи со Бронза Декоративна Кутија Фиока Кабинет Салон Дрво Случај се Справи со Повлече Knob W/Завртка.Дувачкиот Декоративна Кутија Фиока Кабинет Се Справи Со Повлече Knob.Материјал : цинк легура.Околу Кол. : 48mm 14mm x(1.89" x 0.55"). 12 Pcs Мебел се Справи со Бронза Декоративна Кутија Фиока Кабинет Салон Дрво Случај се Справи со Повлече Knob W/Screw Brass Декоративна Кутија Фиока Кабинет се Справи со Повлече Knob.Материјал : цинк легура.Околу Кол. : 48mm 14mm x(1.89" x 0.55").Завртки Големина : 10 x 2,5 mm(0.39" Х 0.10").Дупка до Дупка Должина : Околу 38mm(1.50").Забелешка производот на сликата можеби изгледаат поголеми од реалните една, ве Молиме проверете ја големината пред да ја купите!!!Големина за рачни мерења на локации, може да биде од 0 до 1 мм грешка, припаѓа на нормален феномен.Пакет Листата : се Справи со Повлече x12 Screws x24only над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата