Пинк Ковчег Шминка Држач, Четка, Ковчег Пен Носителот Организатор, Ковчег Далечински Носителот ,Готски Оркестарот за Спалната соба & Бања , Goth Кујна Додатоци Носите?

Пинк Ковчег Шминка Држач, Четка, Ковчег Пен Носителот Организатор, Ковчег Далечински Носителот ,Готски Оркестарот

Достапно за вашата нарачка
DEN 598.80
Залиха:

РАЗНОВРСНА ОРГАНИЗАТОР : Оваа симпатична ковчег четка носител е совршен готски организатор за goth љубовници.Тоа е разноврсна за чување goth додатоци ,пенкало, молив, далечински управувач, мобилни телефони и кујна додатоци.КВАЛИТЕТОТ s бања.Стилски разновидни шминка четка носителот тоа е совршен за одржување шминка алатки, кујнски прибор, пенкала, четки и многу повеќе.Ковчегот облик дизајн е единствен начин да дадат изјава во вашата спална соба или бања.Со модерен, минималистички дизајн овој држач е создаден пред се со спална соба за складирање на ум, но може да се користи и за многу други работи низ дома.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата