Куче Влакна Chews Мека Додаток - Стоп Scooting Дигестивниот Формула Збогатени со Тиква, Psyllium Лушпа, & Репка Пулпа - Поддржува Кучиња Здрав Анален Жлезда, Столче & Запек - про?

Куче Влакна Chews Мека Додаток - Стоп Scooting Дигестивниот Формула Збогатени со Тиква, Psyllium Лушпа, & Репка

Достапно за вашата нарачка
DEN 304.80
Залиха:

ПРЕМИУМ ВЛАКНА ЗА КУЧИЊА - НЕ SCOOT Поддржува здрав анален жлезда функција и го поттикнува редовно функција на дебелото црево.Помага да се обезбеди запек олеснување поради комерцијален мешавина од тиква, psyllium лушпа, и цвекло пулпа.ДНЕВНА ДОЗА = ПОСРЕЌНИ КУЧЕ сите Ние знаеме колку е важно правилно влакна доза и функција на дебелото црево е во луѓето.Тоа е време да се третираат вашето домашно милениче на ист начин!Дневна доза ќе се осигурате дека вашиот pup е згрижени, дури и ако тие некако искористиш приликата неочекувано се третираат!.ВЕТЕРИНАР-ОДОБРЕНИ Минимизира потребата за кучиња да scoot.Работи добро на сите куче раси и векови, особено високи животни.Тиква, psyllium лушпа, и цвекло пулпа се сите докажани и природни состојки за да помогне во одржување на дигестивниот систем функционира оптимално.CHEWS МЕКА ДЕКА ВКУС КАКО се ТРЕТИРААТ 60 chews мека дека вкус како се третираат, спакуван со ре-запечатува чаша за да се обезбеди свежина.ЗДРАВИ РЕШЕНИЈА ЗА домашни МИЛЕНИЦИ - произведено ВО САД Сите наши производи се направени во САД во ФДУ ревизија, c GMP во согласност објект.Нашата установа е производство на врвни домашни компјутери и додатоци и обука сида од 1994 година и е еден од најдоверливите во индустријата. 60 count - Стоп Scooting Chews Мека.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата