PetBonus 2 Пакет Мачка Leashes, Рефлексивни Одење Најлон Поводник, да се Избега Доказ Клип и Мачка сигурносен Појас, Пет Поводник со 360 степени Вртливата Клип за Мачиња, Puppies,

PetBonus 2 Пакет Мачка Leashes, Рефлексивни Одење Најлон Поводник, да се Избега Доказ Клип и Мачка сигурносен Појас,

Достапно за вашата нарачка
DEN 263.76
Залиха:

2 Пакет Мачка Leashes : Pet Bonus милениче leashes одговара на повеќето мачка harnesses или јаки, и исто така погоден за puppies, зајаци или други мали животни.Стилски и издржлив дизајн ви овозможува да уживате во време со вашето домашно милениче на отворено.Безбеден дизајн : Рефлексивни тема stitched по должината на целиот мачка поводник се зголемува видливоста во ноќта, се осигура дека вие и вашиот маче безбедноста во текот на ноќта одење.Седиштето спојувалка за каиш го задржува вашиот миленик безбедно ограничени и безбедна во возилото кога возите, и овозможува на вашата мачка да седат, стојат или легнете удобно во автомобил без оттргнува возачот.Удобно Поместена се Справува со : Карактеристики мека поместена рачка, која обезбедува цврст стисок и врвна удобност при одење на вашето домашно милениче.Тоа може ефективно ја заштитува вашата рака од јажето изгори.Дополнителна Издржливост : Времето-доказ најлон и издржливи хардвер направи мачка поводник повеќе трајни и лесни да се чистат.Засилен крстот крои обезбеди долготрајна употреба. 360° Вртливата Клип : Ова 360° ротирачки метален клип им овозможува на вашата мачка да се движат слободно, без воопшто да се грижиме за поводник добива искривено.Тешки-должност, рѓа-poof и анти-нула.Вграден-во мисловните дизајн мачка поводник зголемување на видливоста додека шетаат со вашиот симпатична писе во текот на ноќта.На висок квалитет на вистински најлон се намали ризикот дека нашите мачките џвакање или scretch го исклучите.Нашата мала тежина мачка поводник нема да биде голем товар за kitties.Тежината на секоја мачка поводник е 2,8 оз.Со должина 5 FT, овој долг мачка поводник нема да ги ограничите вашата мачка малку.Со мачка столче Спојувалка за Каиш дизајн, може да се применува на сите видови на автомобили.Чувајте една од маче поводник во вашиот автомобил, возење со вашите мачки нема да биде проблем повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата