Вермонт Американски 23117 3/8-по-1/2-Инчен Карбид Падна Rabbet Рутер Малку, 1/2-Инчен Топката Имајќи 2-Flute 1/4-Инчен месо тело

Вермонт Американски 23117 3/8-по-1/2-Инчен Карбид Падна Rabbet Рутер Малку, 1/2-Инчен Топката Имајќи 2-Flute 1/4-Инчен

Достапно за вашата нарачка
DEN 342.00
Залиха:

Остар жилет сечење на работ дијамант усовршуваа за непречено намалувања.Тројно калено месо тело за максимална издржливост.Индустриски микро зрна Карбид за непречено се намали.Опис на производот Опремени со пилот за правење Rabbeting прекини без употреба на рутерот водич.Од Производителот на Вермонт Американски рутер битови се прецизност-конструиран за да се обезбеди на менаџирање, повеќето точни сечење за сите професионални корисници.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата