DMC Тема 6-Вез Влакно Памук 8.7 Дворови Бледо Delft Сина 117-800 (12-Pack)

DMC Тема 6-Вез Влакно Памук 8.7 Дворови Бледо Delft Сина 117-800 (12-Pack)

Достапно за вашата нарачка
DEN 298.80
Залиха:

Цената вклучува 12-Пакет на DMC Тема Шест Вез Влакно Памук 8.7 Дворови Бледо Delft Сина 117-800 (UPC : 077540052431).Димензии : 6.1 во.h x 0.35 во.w x 0.18 во.г.Направен во FR.Исто dyelot за сите објекти во пакет.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата