Partisout Чипка Табела Тркач Бела 12x120In Weddding Табела Тркач Чипка Маса Крпа Тркач Флорални Табела Тркач Цвет Везени Чипка Табела Тркач Памук, Чипка Табела Шалче Лен Маса Б?

Partisout Чипка Табела Тркач Бела 12x120In Weddding Табела Тркач Чипка Маса Крпа Тркач Флорални Табела Тркач Цвет

Достапно за вашата нарачка
DEN 165.36
Залиха:

Табела Тркач.Увезени.Табела Тркач Sequin Табела Тркач Трпезариска Маса Тркач. √ Совршена Големина : 1pc инчи и инчи гроздобер селски чипка табела тркач, одлична за декорирање на вашиот boho свадба прием на табелата. √ Материјал : Ние се користи %100 висок квалитет чипка како основа за оваа бела елегантен чипка табела тркач.Оваа бела чипка тркач мека на допир со врвен квалитет чипка и комфорни и издржливи.Како безвременски уникатна декорација за вашата свадба маса. √ Користење : Ова quanlity чипка табела тркач и го одликува дома, хотел, свадба, страни, големиот имот и градини и повеќе, што го прави вашиот живот шик. √ Дизајн : Користете флорални дезени дизајн, едноставен, практичен стил, со појавување на бохемски, шик или други современи теми за да додадете некоја романтична допир или да останат со класичен елегантен дизајн. √ Нега : Тоа е најдобро да се рака мие или машина за миење во нежна циклус со перење торба ; хлор, рамно да Лежат или висат да се исуши.Може да се повторна употреба одново и одново за секоја прилики.Ние ги доближи двете работи кои ви значат најмногу до нас – најдобрите квалитет на текстил и експерт за изработка.Од тогаш натаму, секој детал е загледа во со голема грижа дали тоа е истражување за нашите колекции, подигање уникатна боја на палети или нашиот внимателен, едноставно пакување кое овозможува лесно складирање и kinki.Ние веруваме во изработката свадба материјали кои се лесно да се грижи за, се убавата издржлив и секогаш достапни.,ние постојано соработуваат со оние кои ни прават подобро – дизајнери, квалификувани работници и нашите вредни клиенти.Нашите чипка табела тркач крпа направен од висок квалитет на чипка, мека на допир, комфорни и издржливи.Исклучителна бела чипка табела тркач направите вашите посебни моменти дури и повеќе незаборавни, погоден за најдобар избор за boho свадба, селски свадба, бебе туш, романтична вечера свеќи, булчински туш, роденден или секојдневна употреба!.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата