IMT 10 Стакло Вшмукување Чаша со Рачка, Моќен Тешки Стакло Lifter за Гранит Кревање&Прозорец Замена, Панел Превозникот W/Free Случај

IMT 10 Стакло Вшмукување Чаша со Рачка, Моќен Тешки Стакло Lifter за Гранит Кревање&Прозорец Замена, Панел Превозникот

Достапно за вашата нарачка
DEN 1509.60
Залиха:

Вакуум lifter може да биде брзо прилог на било кој објект, со рамна површина, па како и што се нудат сигурен вшмукување моќ да се одржи стакло единици. ★Безбедно Индикатор : Црвено-Линија Индикатор Предупредува Корисник на Било Вакуум на Косата. Влага или загадувачи може да се намали лизга отпор на купот.Тоа може да се користи за да го подигнете бироа, поднесување кабинети, Телевизори со рамен екран, и вендинг машини. Што се зачувани во сметководствената во случај на суво место со пониска температура.Ослободување Вентил Рачката овозможува брзо и целосно ослободување.❤️Продажбата Сега : Ограничено време понуда!★Направи Материјали за Ракување Полесно и Побезбедно : 10" во дијаметар тешки вакуум вшмукување чаша со трајни справи. Користете чиста сунѓер или lint-слободен платно за да ја исчистите првенство се соочи со некои сапуница вода.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата