8 Парчиња Шарени Цвест Мевосек 4 Големи и 4 Мали Корисна Бод Мевосек Шиење Алатки за Отварање на Шевовите и Hems

8 Парчиња Шарени Цвест Мевосек 4 Големи и 4 Мали Корисна Бод Мевосек Шиење Алатки за Отварање на Шевовите и Hems

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

1 8 цвест rippers во 4 различни бои и 2 големини, плус нашите популарни 5.5" razor-остри хируршки челик жица slicer!. 2 Лесно да се движи во мали места кога крои и за шиење; пластична капа може да се користи како продолжување справи за мали rippers. 3 Големи тема unpicker е овозможено да го направите unpicking шевовите работа; со долги рамни рачка, лесно да се зафат.Јасно пластична капа за да се продолжи се справи. 4 за Безбедно ткаенина; дизајниран со црвен круг мини-топката на крајот на мали вилушка за заштита на вашиот ткаенина.Прави отстранување на несаканите шевовите бриз!. 5 Одлични за шиење додаток го прави совршен подарок!Премиум Услугата : Доколку имате било какви прашања, само дозволете ни да знаеме, ние секогаш се трудам да ви даде нашата најдобра услуга.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата