Laxco MP-POL-2 Поларизација Комплет за Серија MZS1 и MZS2 Стерео Зум Микроскопа

Laxco MP-POL-2 Поларизација Комплет за Серија MZS1 и MZS2 Стерео Зум Микроскопа

Достапно за вашата нарачка
DEN 7906.80
Залиха:

Моќ извира покриени од еден ден.СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ако ние не може да се поправи тоа, ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени со производот или да го замени. .Произведено во кина. 3 инчи висина.Laxco.Крстот поларизација Комплет за стерео микроскопа.Компатибилен со Mzs1 и Mzs2 серија само.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата