НОВА Водоотпорен Обновливи Underpad со 4 Позиционирање на Рака Рачки, Памук Кожата Мека Горниот Слој, Перат Инконтиненција Кревет & Површината Шалче, Супер Абсорбента, 3

НОВА Водоотпорен Обновливи Underpad со 4 Позиционирање на Рака Рачки, Памук Кожата Мека Горниот Слој, Перат

Достапно за вашата нарачка
DEN 478.80
Залиха:

ЧУВАЈТЕ ВАШИОТ КРЕВЕТ & ПОВРШИНИ СУВА И КОЖА ЗАШТИТЕНА со најдобрите во underpads.НОВА е премиум квалитет на ткаенина иновација е толку мека и удобна на кожата, додека одржување на кревет или шалче површина сува, чиста и заштитена.ЧЕТИРИ ТРАЈНИ СПРАВИ со РЕМЕНИ направете го тоа лесно да се движи, се префрли и преместување на корисникот. 100% ПАМУК, ГОРНИОТ СЛОЈ е softest на вашата кожа, што го прави повеќе удобен за одмор и спиење.ВИСОК ABSORBENCY & ВОДООТПОРЕН.Под 100% Памук, Горниот слој е на средината soaker слој со висока absorbency полиестер/rayon смеса.Долниот слој е издржлива и винил водоотпорен, не-течење бариера.МАШИНА ПЕРАТ И ДО 300 ПАТИ.Високо квалитетни и трајни изградба направи оваа underpad шалче долготрајни со 300 мие.Машина за миење и сува во нормален settings.Underpad - 32"X36" се справува Со Бело - 1 Едни/ Секој - UP-3236 H - Карактеристики : сакаме Underpads бидејќи тие се задржи вас и вашиот живот чисто, удобно и практично.Нашите Ултра Underpad е совршен за кревети, столици и автомобили.Тие се направени од полиестер и rayon која апсорбира и стапици wetness.100% памук врвот на состојба е мека и удобна.Тие се машина мие и сува до 250 пати.1 Секој/ Секој.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата