PoopBags 15 Еко-Пријателски Unscented Куче Отпад Кеси со Фармацевт

PoopBags 15 Еко-Пријателски Unscented Куче Отпад Кеси со Фармацевт

Достапно за вашата нарачка
DEN 1682.40
Залиха:

Вклучува 1 Фармацевт со 15 Вреќи. 9" x 13" Кеси се Течење-Доказ.ASTM-Уверение; Добитник на домашно Милениче Бизнис Магазин наградата за еко-пријателски иновации.Фармацевт е направен од пченка.Погоден за Кучиња од сите Големини.Вие не треба да се доведува еко-пријателски куче отстранување на отпадот со голема вредност!Овие Poop Bags ЕКО-ECO отпад, вреќи ги носат повеќе ASTM сертификати и содржи заштитен додаток од Еколошки Производи Inc.Вклучени трева-зелена оган hydrant торба фармацевт е направен од пченка и карактеристики на лепенка поводник прилог и уникатни кука за "користи" чанти.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата