Yookat 6 Pack Милениче Leashes Милениче Материјали за Кучиња, Мачки Leashes Трајни Мали Миленичиња Поводник Најлон Куче Leashes со 360 степени Вртливата Клип за Дневно вежбање на От?

Yookat 6 Pack Милениче Leashes Милениче Материјали за Кучиња, Мачки Leashes Трајни Мали Миленичиња Поводник Најлон

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

ПАКЕТ ВКЛУЧУВАЈЌИ : 6 Pack мали миленичиња leashes, црна, сина и црвена боја, секоја боја две пакет.Миленичиња поводник е шарени, едноставна и издржливи, а дизајнот е лесен, која е многу погодна за вашите мачки и мали кучиња во активности на отворено.ПОВОДНИК ДИМЕНЗИИ : должина на домашно милениче поводник е 59 инч.Ширина на домашно милениче поводник е 0.59 инч.Не е лесен и здрав рачка на крајот на поводник да ви обезбеди со удобен контрола, и ти и твоите домашни миленичиња имаат пријатен отворено патување.МУЛТИФУНКЦИОНАЛЕН : миленичиња поводник е погодна за различни дневни активности на отворено, како одење, трчање, обука, кампување или пешачење, и вашето домашно милениче ќе не одиме премногу далеку и да се движат слободно.Домашно милениче leashes се исто така погодни за засолништа, чешлање, спасување, ветеринарна, куче за дневна нега и така натаму.РОТИРАЧКИ КЛИП ДИЗАЈН : миленичиња поводник е опремен со 360 степени солидна ротирачки клип, направени од цинк легура метални материјали, кои се ' рѓа и отпорен на гребење.Тоа обезбедува долгорочна употреба и можат да бидат брзо и безбедно поврзан со јака од куче или мачка.Дозволете вашата мачка да се движат послободно без да се грижиш за извртување на поводник.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ : Мачка leashes е направен од здрав најлон материјал, силни и издржливи, можат да го издржат влечење на домашни миленици во текот на активностите, да се обезбеди долгорочна услуга живот.Домашно милениче leashes може да обезбеди ефикасна заштита и лесен за контрола на домашни миленици, носат удобно врска, да се обезбеди ефикасна контрола на безбедноста за вашата мачка или куче во на отворено.Мали Миленичиња Leashes Пакет : 6 Pack милениче leashes.Црна, сина и црвена боја, секоја боја две пакет.Големина : должината е 59 инч.Ширина е 0.59 инч.Функција : Пет поводник е опремен со 360 степени солидна ротирачки клип.Направени од цинк легура метални материјали, кои се ' рѓа и отпорен на гребење.Тоа обезбедува долгорочна употреба и можат да бидат брзо и безбедно поврзан со јака од куче или мачка.Домашно милениче поводник е погодна за различни дневни активности на отворено, како одење, трчање, обука, кампување или пешачење.Домашно милениче поводник е исто така погоден за засолништа, чешлање, спасување, ветеринарна, куче за дневна нега и така натаму.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата