Козметички Огледало Издржи Направени од Метал Имаат Daze Пингвин

Козметички Огледало Издржи Направени од Метал Имаат Daze Пингвин

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Сликата е печатење под висока температура.Дијаметар е од 6,2 cm.Дизајни ќе се печатат директно на метал дел на грбот на случај преку најновите сублимација технологија.ОВА НЕ Е DECAL ИЛИ КОЖАТА.Висок квалитет на Метал.козметички огледало Издржи направени од метал имаат Daze Пингвин.козметички огледало Издржи направени од метал имаат Daze Penguinmade од метал.Дизајн свој стил : 1. Сликата не помалку од 800*800 е потребно.2. Ги собереш вашиот дизајн во 12 часот.3. За да ја добиете вашата degin, можете да платите на.Повеќе информации, ве молиме контактирајте со нас.Тоа ќе биде околу 24 часа за да ги организира превозот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата