ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со Цинк Легура Вратата Помогнам и да се Повлече се Справи со Кабинетот Фиока Шкафот Керамички Лак Knob

ANYUFEI Исклучителна Врата се Справи со Цинк Легура Вратата Помогнам и да се Повлече се Справи со Кабинетот Фиока

Достапно за вашата нарачка
DEN 2308.80
Залиха:

Изборот на home safety. 1. Шест слоеви на нанометри electroplating процес, формирање отпорен на корозија, отпорни на абење, не е лесно да исчезнат, отпорен на гребење заштитна фолија. 2. Шест слоеви на позлата, четири слоеви на полирање, рачката има светла боја, и елегантен изглед. 3. Лесно да се инсталира, точната големина завртка дупки со специјални завртки, на залак сила е значително подобрена. 4. Рачката е изработена од керамика и цинк легура со мазна површина се овозможи одлична рака чувство.Цинк Легура Вратата Помогнам и да се Повлече се Справи со Кабинетот Фиока Шкафот Керамички Лак Knob Features : 1. Шест слоеви на нанометри electroplating процес, формирање отпорен на корозија, отпорни на абење, не е лесно да исчезнат, отпорен на гребење заштитна фолија.2. Шест слоеви на позлата, четири слоеви на полирање, рачката има светла боја, и елегантен изглед.3. Лесно да се инсталира, точната големина завртка дупки со специјални завртки, на залак сила е значително подобрена.4. Рачката е изработена од керамика и цинк легура со мазна површина се овозможи одлична рака чувство.5. Исклучителна изработка и едноставни геометриски керамички дизајн го прави совршен орнаментика за вашиот дом.Спецификација : Состојба : 100% Сосема New Material : Керамички + Цинк Alloy Color : Како Слики Shown Overall Должина : Околу. 170mm/6.7 in Width : Прибл. 16mm/0.6 in Hole Растојание : Прибл. 128mm/5in Height : Прибл. 30мм/1.2 in Suitable Врата/Фиока Големина : Големи од 60-90cm/23.6-35.4 in Application : Кабинет, гардероба врата се справи, кујна вратата handle Package Листа : 1 * Вратата Handle2 * Screwonly над пакет содржина, други производи кои не се опфатени.answer : ___________________________ note : 1. Ве молиме овозможи 1-3мм грешки предизвикани од прирачник за мерење.Ве молиме бидете сигурни дека ќе не ми пречи пред triggering2. Бојата може да покаже различни разлики, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Condition:
100% Brand New
Material:
Ceramic + Zinc Alloy
Color:
As Pictures Shown
Overall Length:
Approx. 170mm/6.7in
Width:
Approx. 16mm/0.6in
Hole Distance:
Approx. 128mm/5in
Height:
Approx. 30mm/1.2in
Suitable Door/Drawer Size:
Large than 60-90cm/23.6-35.4in
Application:
Cabinet, wardrobe door handle, kitchen door handle
Package List:
1 * Door Handle :
2 * Screw :
only the above package content, other products are not included. :
1. Please allow 1-3mm errors caused by manual measurement. Please make sure you don’t mind before triggering :
2. The color may show different differences, please understand :

Најдобри предлози во категоријата