GRABO RockSeal која е идеална за Сите Модели GRABO

GRABO RockSeal која е идеална за Сите Модели GRABO

Достапно за вашата нарачка
DEN 5976.00
Залиха:

Материјал : Ламинат СДР гума пена сунѓер.L x W x H : 11.5 x 6.9 x 1.12" ( 293 x 175 x 28.5 mm).Тежина : 0.6 Lbs ( 0.23 kg ).Работна температура : 32℉~140℉( 0℃~60 ℃ ).Карактеристики : Патентирана технологија дизајн.Rock Seal е нов печат систем кој одговара на сите GRABO модели, вклучувајќи го Немо GRABO, GRABO Про lifter-20, RTC алатки GRABO, FXAH-120 Probst GRABO, Topspin Powertools GRABO и други ко-брендирани единици.Оваа патентирана печат е специјално дизајниран за исклучително груб камен & rock површини до 10 mm површината на профилот.На печатот ќе биде достапна наскоро со сите партнер дистрибутерите и трговците на мало.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата