uxcell 10мм да 10мм Понесе Крути Цевки 25мм Должина 20mm Дијаметар Алуминиум Легура Вратило Спојка Конектор Сребро 4pcs

uxcell 10мм да 10мм Понесе Крути Цевки 25мм Должина 20mm Дијаметар Алуминиум Легура Вратило Спојка Конектор Сребро

Достапно за вашата нарачка
DEN 347.76
Залиха:

Конекција Понесе Дијаметар : 10мм да 10мм; Вкупна Должина : 25мм /0.98 инчен, надворешен Дијаметар : 20mm/ 0.79 инчен; со Завртки M4.Топ тесни тип крути цевки,висок вртежен момент со ригидност, ниска инерција и одлична чувствителност.Без ротација јаз, еластична акција може да се направи се за симетрични аголна неусогласеност, одржување слободни, масло доказ и отпорност на корозија.Направени на висока јачина алуминиум легура со интегриран структура.Answer : ___________________________ NOTE : цврсти тип во суштина не дозволува ексцентричност, и тоа мора да биде целосно прилагодени за време на употреба.Опис : Направи на висока јачина алуминиум легура со интегриран структура,одржување слободни, масло доказ и отпорност на корозија.Топ тесни тип крути цевки,висок вртежен момент со ригидност, ниска инерција и одлична чувствителност.Без ротација јаз, еластична акција може да се направи се за симетрични аголна неусогласеност.Погоден за модел на автомобил, модел на брод, хардвер, , механички диск ситуации итн.Спецификација : Connection Понесе Дијаметар : 10мм да 10mm Total Должина : 25мм /0.98 inch Outside Дијаметар : 20mm/ 0.79 inch Through Агол : 90 Degree Material : Алуминиум Alloy Color : Silver Screws Големина : М4*4mm (D*L)Пакет Содржина : 4 x Цврсти Вратило Couplers16 x Завртки M4.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата