Doowin Тифани Таванот Светлина Флеш Планината, 14 Широк Обоено Стакло Мисија Стил Таванот Светилка за Дневна Соба, Entryway, Ходникот, 2-Светлина

Doowin Тифани Таванот Светлина Флеш Планината, 14 Широк Обоено Стакло Мисија Стил Таванот Светилка за Дневна Соба,

Достапно за вашата нарачка
DEN 3023.76
Залиха:

►[Спецификации] Абажур е 14" широк, висина е максимална 11" во целина.Основната плоча поставена на таванот е 5" широк.Таа користи : 2x E26 медиум база светилки (една сијалица макс. 60 Wattage).Компатибилен со Блескаво сијалица, ПРЕДВОДЕНА или CFL светилки (светилки не се вклучени). ►[Ретро& Шик Дизајн] Мисија форма дизајниран,измешани бои и гроздобер модели, полу флеш качи на таванот светлина ќе изгледа домот и додадете додадете контакт на шик во вашиот дом. ► [Прекрасни рачно изработени Обоено Стакло Светилка] Со сите обоени очила произведени преку ЧИСТА рачно производство, на pendant светлината собира безброј на посвети рачно производство и е здрав во изградба. ►[Едноставно Да се Соберат] Лесен-за-следење инструкции за инсталација.Нема дополнителни алатки или делови кои се потребни.Мулти-обоени сенка може да го прави совршено убав зависности на вашиот DIY ремоделирање во спалната соба, дневна соба, farmhouse, трпезарија, foyer, entryway крајот на маса, ходникот, кујната или канцеларија,итн. ►[Грижете се-бесплатно гаранција] 90-ден за слободни наплата и 2-годишната гаранција се предвидени со овој објект.Ве молиме да се чувствуваат слободни директно да контактирате со нас ако сте се сретнале со било какви прашања или проблеми со објектот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата