NLKDD Метрички се Измери Прецизно Бирате Vernier Caliper Мерење Алатка 0-150mm Шок-Доказ Јаглероден Челик Мултифункционален Владетел

NLKDD Метрички се Измери Прецизно Бирате Vernier Caliper Мерење Алатка 0-150mm Шок-Доказ Јаглероден Челик Мултифункционален

Достапно за вашата нарачка
DEN 3215.28
Залиха:

Мерен Опсег : 0-150mm.Елегантни метални валјаци,брзо мерење,лесен за читање,фалсификувани јаглероден челик,долг животен век.Метална рамка на јакна е двонасочна shockproof,цврсти и издржливи,и дигитални читање е јасен и лесен.Ротирање на нут да се прилагоди на стегање,која може да се поправи на мерење.Лабава прст дизајн не ги оштетува ниту на владетелот на телото,и мерни е лесен и удобен.Карактеристики : Vernier Caliper,Прецизност Метрички Колосек,Мерење Алатка,Шок-доказ Caliper Владетел,Мерење Gadget.Тип : Vernier Caliper Material : Јаглерод steel Applications : Measuring Measurement Опсег : 0-150mm Features : Vernier Caliper,Прецизност Метрички Колосек,Мерење Алатка,Шок-доказ Caliper Владетел,Мерење Gadget.Пакет големина : стан.24.5x9x2.5cm/9.65x3.54x0.98in Color : Silver Sleek метални валјаци,брзо мерење,лесен за читање,фалсификувани јаглероден челик,долг животен век.Метална рамка на јакна е двонасочна shockproof,цврсти и издржливи,и дигитални читање е јасен и лесен.Ротирање на нут да се прилагоди на стегање,која може да се поправи на мерење.Лабава прст дизајн не ги оштетува ниту на владетелот на телото,и мерни е лесен и удобен.Answer : ___________________________ Note : 1.Ве молиме Овозможи 1-3cm се Разликува Поради Прирачник за Мерење.2.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.Осветленост и различни монитори може да предизвика бојата на објектот во сликата малку се разликува од вистинска работа.Ве молиме да се однесуваат на вистинскиот производ.Ви Благодариме За Вашето Разбирање.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата