Chicco Браво Дете Послужавник, Црна, Мали

Chicco Браво Дете Послужавник, Црна, Мали

Достапно за вашата нарачка
DEN 719.76
Залиха:

Обезбедува избрише-можност снек послужавник и двоен купот на носителите за детето.Наменети исклучиво за Браво Брз Пати Шетач.Чаша Носителот на Послужавник и столче Адаптер.На послужавник, само се вклопува во браво шетач платформа.ЗАБЕЛЕШКА : Оваа ставка го само се вклопува во полна големина Браво шетач.Наменети исклучиво за употреба на браво брз пати шетач и 3-во-1 трио систем.Монтажни чаша носителот фах кликне врз браво шетач лесно и безбедно.Интегрирани, кликнете-во Key Fit столче прилог за патување систем употреба.Опис на производот На Chicco Браво Дете Фах обезбедува избрише-можност снек послужавник и двоен купот на носителите за вашето дете, додека тие се возеше во Браво Шетач.Наменети исклучиво за употреба на Браво Брз Пати Шетач и 3-во-1 Трио Систем.Монтажни чаша носителот фах кликне врз Браво шетач лесно и безбедно.Интегрирани, кликнете-во Клучните Одговара столче прилог за патување систем употреба.(шетач и столче не се вклучени).Овој објект е компатибилна со следниве модели (шетач се продава одделно) : XXX79104 XXXXXX, XXX79674 XXXXXX, XXX79228 XXXXXX, XXX79095 XXXXXX, XXX79761 XXXXXX, XXX79224 XXXXXX.Бренд Приказна Од Страна На Chicco.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата