Voova 13 13.3 Инчен Лаптоп Ракав за Носење, Водоотпорен Компјутер Торба Компатибилен со 13 Macbook Air/Pro 2020,13.5 Површината Лаптоп/Книга 3/2, Dell XPS 13,HP Acer Chromebook за Жените и Мажите,Си?

Voova 13 13.3 Инчен Лаптоп Ракав за Носење, Водоотпорен Компјутер Торба Компатибилен со 13 Macbook Air/Pro 2020,13.5

Достапно за вашата нарачка
DEN 387.36
Залиха:

♥Намерна .Внатрешната : 13.4 x 9.5 x 1.0 инчен / 35 x 24 x 2.5 cm (L x W x H);.Совршено Дизајнирани за : . 14.2 Инчен Новиот Mac Book Pro 2021 A2442. 13 Инчен Mac Book Air М1/A2337 A2179 A1932 (2009-2021). 13 Инчен Новиот Mac Book Pro М1/A2338/A2251/ A2289 /A2159/A1989/A1706/A1708(2012-2021).Microsoft : 13.5 Инчен Microsoft Surface Книга 4/3/2/1, 13.5 Инчен Microsoft Surface Лаптоп 4 / 3/2/1 Lenovo : T440s Јога 2 Про 13 Idea Pad 710 S Плус Јога 13 Think Pad X301/13 Chromebook Dell : 13.3" Dell Chromebook 13 7310 географска Ширина 13 Inspiron 13z XPS 13 географска Ширина E4310 Inspiron 13 5000 HP : Павилјон x360 13 ЗАВИСТ 13 Спектарот x360 13 Спектарот XT Про Pro Book 430 Elite Book 1030 Inspiron 13 географска Ширина 13 Samsung : Chromebook 2 ATIV Книга 9 ATIV Книга 9 Плус ATIV Книга 9 Лајт Лаптоп 9 13.3 Лаптоп 9 7 спин Лаптоп 9 Lite Asus : Zen Book 13 Chromebook 13.3 Zen Book Серија 14" Vivo Book S Серија 14" П Серија 14" Swift1/7 13.3 Спин 5 13.3 Swift5/Spin7 14 Acer : Chromebook R 13 Стремат R 13 13.3" 14 Chromebook Серијата 14" Брза Серија 3 14" се Стремат S 13 13.3" Swift5/7 13.3 Swift5/Spin7 14 Toshiba : CB35-A3120 Chromebook Сателитски CL45-C4335 CB30 13.3 инчен.Љубезно ве молиме да Напомена : проверете го вашиот уред големина против внатрешните димензии на нашата лаптоп случај да се обезбеди совршено се вклопуваат.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата