1 Топката Адаптер со 1/4-20 Женски Дупка. Композитни ABS Пластика со Rubberized Слој на Топката. Компатибилен со RAM меморија и 1 Топката Системи од Arkon, iBolt и Повеќе. Tackform Претпр?

1 Топката Адаптер со 1/4-20 Женски Дупка. Композитни ABS Пластика со Rubberized Слој на Топката. Компатибилен со

Достапно за вашата нарачка
DEN 215.76
Залиха:

Оваа компонента припаѓа на Tackform Претпријатие Серија која се базира на голем 1" rubberized топката.Целата серија се состои од различни бази, како што се вшмукување чаши, чаша носителот месеци, потпирачи за глава стеги, табела стеги, како и телефон, таблет и акција камерата на сопствениците.Направен од композитни ABS пластика, која обезбедува солидна сила, додека останатите светлина.Rubberized топката обезбедува сигурна потпора со мала флексибилност.Овој адаптер има многу честа 1/4"-20 навој женски дупка на дното.Веднаш го вклучите вашиот tripod во уредот планината.Одлично за DIY монтажа апликации, како и.На Tackform Претпријатие Серија е колекција од компонентите се фокусирани околу големите 1" rubberized топката.Нашето Претпријатие Серија вклучува целосно завршена монтажа решенија, како и одделните компоненти за вашиот DIY толпата.Ние сме подготвени да се качи на вашиот автомобил, камион, велосипед, мотоцикл, авион, канцеларија, кујна или било каде на друго место!Сите наши компоненти што се компатибилни со RAM меморија, како и 1" топката системи, од производители како што се Arkon, i Bolt и повеќе.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата