Angelhoo Преносни за Еднократна употреба Сапун Хартија, Цвеќиња Форма Сув Сапун Листови, Миење на рацете Хартија, Сапун, и Листови за Дома, на Патување, Активности на От?

Angelhoo Преносни за Еднократна употреба Сапун Хартија, Цвеќиња Форма Сув Сапун Листови, Миење на рацете Хартија,

Достапно за вашата нарачка
DEN 2210.40
Залиха:

Тесна Кожа : Сапун Трудови дека кожата потреби храна и влага, промовира кожата клеточниот метаболизам, smooths кожата, и открива богат со витамини.Покрај тоа, таа, исто така може да се подобри сува кожа, цврста кожата, ја прават кожата многу хидрирани и освежен, и да се релаксираат на целото лице.Соодветна Големина : Нашата Сапун Хартија е мал и лесен, која е пренослив за да го носат околу додека патуваат, шопинг, кампување, пешачење, велосипед, BBQ, спортски, и многу повеќе.Методот за Употреба : Додадете вода со сапун за да се направи тоа пенливата.Исплакнете темелно.Користете крцкава или сунѓер за да се зголеми навлажнувачки пена за кожа.Овошни и Цветни Мириси : без Оглед на сезоната, ќе ви се допадне овие Преносни Патување Сапун.Изберете вашиот омилен и да ја испратите на вашето семејство.Природни сапуни содржат овошје и цвет екстракти не само што може да ви обезбеди со deliciousness, но исто така и да се пополни вашиот дом, со прекрасен мирис на зрели плодови и цвеќиња.Топло Совети : сликата прикажана е застапеноста на објектот,ќе добиете од достапните многу.Боја може да се разликува малку поради боја поставката на секој поединец да го следи.Ако имате било какви прашања, ве молиме да бидат слободни да контакт.Опис : На Сапун Хартија е дизајниран со слатки мали цвеќиња, која има нежен мирис да мирис.Сапун хартија е толку нежни дека тоа е погодна за возрасни и деца.Во прилог, тоа е пренослив за патување и носење.Карактеристики : 1. Погодно за carry2. Свеж мирис и pleasant3. Се однесува на широк опсег на people4. Удобен за Носење : мали и симпатична цвеќиња, кои може да се спакувани во мали запечатена кутија за лесно носење.5. За еднократна употреба и Слатко : Земете 1 - на сапун снегулки при миење на рацете, што е погодно за рачно чистење.Чекори за Употреба : 1. Извади сапун снегулки со сува hands2. Влажни сапун снегулки со water3. Мека доволно за да се произведе foam4. Исплакнете со чиста water Specification : Име : Сапун Хартија Set Quantity : 1000 компјутери/ Bag Weight : околу 30 g / Bag Color : Како на сликата shown Color : Јасмин, Роза, Лаванда, Килибар, Mixed Packing Листа : 1 * Перниче на Сапун Paper Note : 1.Поради прирачник за мерење, постои толеранција во производ големина. 2.Поради светлосни ефекти и снимање агли, не е боја на разликата во производ, ве молиме да се разбере.

Кон својствата

Name:
 Soap Paper Set
Quantity:
 1000 pcs/ Bag
Weight:
 about 30 g / Bag
Color:
As the picture shown
Color:
 Jasmine, Rose, Lavender, Amber, Mixed
Packing List:
1 * Bag of Soap Paper :
1.Due to manual measurement, there is a tolerance in the product size.  :
2.Due to the lighting effects and shooting angles, there is color difference in the product, please understand. :

Најдобри предлози во категоријата