КООРДИНАТОР Трајни 37&52MM Блиску До 10X Објектив Филтер Поставени за Xiaoyi за Yi Лајт 4K Акција Камера

КООРДИНАТОР Трајни 37&52MM Блиску До 10X Објектив Филтер Поставени за Xiaoyi за Yi Лајт 4K Акција Камера

Достапно за вашата нарачка
DEN 2320.80
Залиха:

Погоден за на море, планина, снег и отворени подрачја, како што се прстен огледало, може да го намали слаба сина предизвикани од сини тонови, можете исто така да го исклучите УВ на CCD да се отвори, да им помогне да се подобри јасноста и репродукција на боите ефект.Генерално се користи за ветер фотографија, елиминирање на непотребните поларизирана светлина, така што целата слика се потранспарентни, потранспарентни чувство.Леќа заштитна капа може да игра важна улога во спречувањето на вашиот објектив форма вода, пот, гребење, лизгање..Компатибилен за Xiaomi за Yi Акција Спорт Камера.На завртката-во затвори-up леќа може да ја подобри способноста на објективот на камерата, со цел да се обезбеди најдобрите оптички перформанси.Close-up леќа ефект е едноставна quadratic користење на леќи за макро фотографија без употреба на специјализирани макро леќа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата