SINEN Големина #8 Kolinsky 3D доградба на Акрилни Нокти Четка Sable Акрилик Четка Помине Уметност Четка со Круг Црвено Дрво Рачка за на доградба на Акрилни Апликација Педикир

SINEN Големина 8 Kolinsky 3D доградба на Акрилни Нокти Четка Sable Акрилик Четка Помине Уметност Четка со Круг

Достапно за вашата нарачка
DEN 748.80
Залиха:

【Премиум Квалитет Коса 】 : Четки направени од Kolinsky sable коса се надалеку познати се најдобрите достапни, нудејќи спектакуларни вештачки нокти-обликување резултати.кои се совршени за четки за професионални нокти-sculpting.Тоа е совршен избор, дури и за професионални manicurists. 【Совршен Дизајн】 : Секој нашите доградба на акрилни нокти четка доаѓаат со метал печат и лепак полнење, која се заклучува на телото и совет цврсто, што го прави трајни без да се распаѓа.Долги нокти четка рачка е направен од хард crimped redwood, која има убав рамнотежата на телесната тежина, тешка уште светлина во исто време.Дршката е елегантен и лесно да се чистат, па тоа може да се одржи до прскање на доградба на акрилни или други производи што хитови тоа. 【Достапни Прилики 】 : Ова нокти четки се погодни за двете помине салони или домашна употреба, може да се примени за кристал ноктите, резба, цртање линии или исклучителна 3 D модели, примена на сјајот во прав и повеќе, исто така убави подароци за уметници, почетници и оние кои сакаат да се направи копија или не помине украси. 【Топло Совети 】 : Секогаш чисти темелно по секоја употреба со четка за чистење или акрил течни "НЕ КОРИСТИТЕ ACETONE" како acetone ќе го отстрани сјај од четка наежвам и направи акрилик вулгарен или start-up остатоци.По чистење, отстранување на влага со хартиена крпа, преструктуирање, и чувајте го во исправена положба. 【По Продажба】 : Ако сте незадоволни со оваа точка од која било причина, ве молиме слободно контактирајте со нас ,ние веднаш ќе го реши вашиот проблем за вас.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата