28Pcs Лепило Кука Јамка Точки Двојно Двострано, Леплива Назад Монети 1.5 Во Тешки Куки и Циклуси Точка Килим Тепих Затка Подлога Индустриска Сила селотејп Монтажа Interloc

28Pcs Лепило Кука Јамка Точки Двојно Двострано, Леплива Назад Монети 1.5 Во Тешки Куки и Циклуси Точка Килим Тепих

Достапно за вашата нарачка
DEN 247.20
Залиха:

Користете дебели квалитет и безбедна материјали.Широко се Користи Двете затворен и отворен : Нашата лепило за монтажа сврзувачки елементи монети се погодни за училишни проекти, организацијата околу кујна, бања, дом, канцеларија декорација, соларни ѕид светла и надворешен декор. 28* Лепило Куки и Циклуси(14 Куки и 14 Циклуси Монети).Професионална производителот за многу години.Обновливи дури и по миење.Повик сте пријател за да го направите тоа премногу.Боја : Бела / Црна.Совршен затка за килим, тепих, мат, врата, пен носителот, цвет вазна, мебел влошки.Голема како бекап.Се остане само дома да ги користите овие да се организира објект или не занает, DIY со децата да уживаат убаво семејство време. 1*Ткаенина За Чистење.Тоа може да се сече на мали парчиња за малку предмети организирање, DIY и занаети / изработката.Голема кука и јамка точки се големи како затка за големи животни. 28 компјутери Куки и Циклуси точки со поголем дијаметар од 1,5 кај / 4cm со силен стисок.Количина : 28pcs (квалитет направени, достоен за тоа). 1*Обновливи печат пластична кеса.Траен и стабилен.Надгради кука и јамка монета со Лепило : Моќен и подолготраен водоотпорен лепило.Лесен за Употреба и Отстранување : Двоен Двострано кука и јамка точки може да бидат лесно кора од надвор и се држи на.Широко се користи : .Дали занает, DIY со децата да уживаат убаво семејство време.Материјал : Квалитет Најлон и Полиестер.Веројатно треба ова во вашиот секојдневен живот, сега или подоцна.Убаво се запре слајдови налепници за чевли украси, везени печ, applique закрпи, телефон случај, постери, мапи, слики и шминка огледало.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата