uxcell 24 Инчен Нерѓосувачки Челик Кабел Поштенски Врски 0.3 Инчен Ширина Метал Издувните Заврши 20pcs

uxcell 24 Инчен Нерѓосувачки Челик Кабел Поштенски Врски 0.3 Инчен Ширина Метал Издувните Заврши 20pcs

Достапно за вашата нарачка
DEN 359.76
Залиха:

Големина : 600mm x 7.9 мм/ 24" x 0.3" (L*W).Совршен универзална алатки за поправка дома, компјутер поправка, итн.Антиоксидативни, висока температура отпорни на ладно отпорни, висока јачина и лесен за употреба. 304 од не ' Рѓосувачки челик само заклучување zip се врзуваат за како што издувните топлина заврши.Нема посебни потребни алатки.само треба сет на игла носот plier да се стегне и дијагонала plier или калај snips да се намали на zip вратоврска.Примена Опсег : Отворено, Поправка Дома, Компјутер Поправка, Рудникот, Брод, Нафта, Електрична енергија, Жица Подигнат Карактеристики : Антиоксидативни, висока температура отпорни на ладно отпорни, висока јачина и лесен за употреба.Нема посебни потребни алатки.само треба сет на игла носот plier да се стегне и дијагонала plier или калај snips да се намали на zip вратоврска.Карактеристики : Материјал : не 'Рѓосувачки Челик Големина : 600mm x 7.9 мм/ 24" x 0.3" (L*W) Пакувањето Вклучува : 20pcs x Нерѓосувачки Челик Поштенски Врски.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата