7 Снопови Вештачко Зеленило Произлегува Лажни Растенија Исчезнат Отпорни Faux Пластични Еукалиптус Произлегува за Градина Соба Дома Farmhouse Тремот Патио Прозорец Кут?

7 Снопови Вештачко Зеленило Произлегува Лажни Растенија Исчезнат Отпорни Faux Пластични Еукалиптус Произлегува

Достапно за вашата нарачка
DEN 191.76
Залиха:

Останете Свежи целата Година - Лажни растенија задржува пролет годината, а не падне и никогаш не ќе, погодна за секој пејсаж проект или оркестарот стил. - Нема потреба да се грижите за сончева светлина, наводнување, градинарски или други одржување.Не треба премногу време да се грижи за тоа. Ве молиме овозможи 0.Пакет на 7 вештачко зеленило произлегува додадете полна со виталност на вашата кујна, прозорецот, дневна соба, трпезариска маса и спална соба.Секој зеленило матични има прекрасен изглед на природните растенија.Секоја грмушка има 7 флексибилни произлегува и великодушни лисја, околу 12. Боите можат да се разликуваат од различни монитори и екрани.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата