Ултра Мини Bluetooth Звучници, Wowpower Безжичен Преносен Звучник со Попуштат LED Дизајн, Бас Волумен голем Дострел,HiFi V2.1Stereo Звук ТФ Subwoofer,5h Изведба Компатибилен со Таблет Ко?

Ултра Мини Bluetooth Звучници, Wowpower Безжичен Преносен Звучник со Попуштат LED Дизајн, Бас Волумен голем Дострел,HiFi

Достапно за вашата нарачка
DEN 119.76
Залиха:

☞ 【Домот & Класичен Дизајн】- Тоа може да биде работа на уметноста да ги красат вашата куќа. ☞ 【Лесно да се Носат】- Лесни совршени за на отворено, пешачење, плажа, dorm соба, кујна, бања, брод, голф автомобил и повеќе. ☞ 【 Најдобар Подарок Избор 】- Тоа не е само bluetooth звучници но исто така и вашиот најдобар пријател.Совршена како подарок за вашите деца / љубители/fris. ☞ 【Висок Квалитет Кристално Јасен Звук】- Различни mids и издигнувања обезбедува одлична стерео звук и подобрен бас од нашиот комерцијален пасивни бас радијатор дизајн. ☞ 【Ултра Пренослив】- со цел да биде удобно да се носат без плоштадот рабови, толку подобро за travel & пешачење, superlight и лесно да се вклопи во вашата торба или ранец. ✿✿✿Драги Пријатели, Добредојдовте на Wowpower .Имаат Одлична Шопинг Време!!✿✿✿ Карактеристики : Отворено Bluetooth Звучници, Вграден bluetooth V2.1 безжичен пренос, кои работат на растојание до 10 метри.Поддршка на Рака,-испорака кога ќе одговорите на повик Компатибилен со сите уреди како што се smart телефони, таблет Компјутери, ipod-ови ..Bluetooth чип, јасен звук и совршен квалитет, моќен бас и може да уживаат непречено стерео музика во секое време, насекаде, кога сте надвор.стерео аудио пренос протоколот поддржува полнење.Спецификации : Функции : Bluetooth конекција, plug жица конекција Bluetooth верзија : V2.1 Speaker големина : 5.5х5.5x5cm Школка материјал : ABS Прием на далечина : 10 m и под Излезна моќност : 3 W Работи:5 hours Distortion:<0.5% капацитетот на Батеријата : 520m Ah Battery полнење време:2 hours Signal на бучава сооднос : ≥95d B Оперативен Напон : 5 VPackage Вклучува: 1x Bluetooth Звучници 1 x USB кабел.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата