Mooca Лен 2 Ниво Дрвени Накит Екранот Совршен за Нараквица Алка Види за Домашна Организација, Бразлетна и Ѓердан Види Носителот на Екранот Стојат, Тен Лен

Mooca Лен 2 Ниво Дрвени Накит Екранот Совршен за Нараквица Алка Види за Домашна Организација, Бразлетна и Ѓердан

Достапно за вашата нарачка
DEN 576.00
Залиха:

НАКИТ ОРГАНИЗАТОР - Со заоблени род, овој тиер 2 Т-бар застане е совршен за саеми, бизниси, storefront прикажува, професионални и секојдневен употреба да ги претстави и да ги прикажете вашите омилени ѓердан, синџири, нараквици, и слично.ЕДНОСТАВНО, НО ФУНКЦИОНАЛНА - Нагласува и организирање на вашиот накит предмети, овој приказ ги прави вашите часовници, синџири, ѓердани, нараквици и други накит додатоци лесно достапен за вас и вашите клиенти.ЛЕСНО ASSEMPLE Вкупно : 10"W x 5 1/2"D x 9 3/4"H; 1 5/8" кол.Службен MOOCA производ.Додатоци НЕ се вклучени.Висок квалитет лен текстура го спречува вашиот накит од добивање на гребнатини.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата