ORIJOYNA 3 во 1 Чистење со Четка - Купот Капак Ритам средства за Чистење - Ротирачки Switch Type - за Изолирани Шишиња, Tumblers, Шише за Вода, Кафе, Термо Кригла (1 buc)

ORIJOYNA 3 во 1 Чистење со Четка - Купот Капак Ритам средства за Чистење - Ротирачки Switch Type - за Изолирани

Достапно за вашата нарачка
DEN 1888.80
Залиха:

【3 во 1 Чистење со Четка】 : 1 Bevel Агол Четка, 1 Спирала Четка, 1 Scraper. 【Спирала Шлиц Четка Дизајн】 : 3 функции длабоко чистење, направете ја вашата шише да се добие целосно нов изглед. 【Квалитетни Материјали】 : BPA-Free ABS Пластика беспомошна најлон наежвам чистачи за чистење и чистење во вашиот дом и кујна. 【180° Двојна Страна Ротација】 : Ротирачки за да се префрлате различни функции.За да ги задоволат вашите различни потреби. 【Погоден за сите видови на Шише или Чаши】 : За изолирани чаши, шишиња, tumblers, вино, чаши, teacups, цедилка, итн.Bevel Агол Четка.Спирала Четка.Scraper.Треба да се четкаат бања аглите за да го отстраните остатоци и нечистотии?На Bevel Агол Четка може да го направи тоа.Треба да се исчисти капаче од шише?Спиралата Четка може лесно да се чисти.Треба да се scrape мали и тесни аглите на homewares, садови или во области во внатрешноста на домот?На Scraper може да ви помогне!.Bevel Агол Brush Spiral Brush Scraper.Треба да се четкаат бања аглите за да го отстраните остатоци и нечистотии?На Bevel Агол Четка може да го направи тоа.Треба да се исчисти капаче од шише?Спиралата Четка може лесно да се чисти.Треба да се scrape мали и тесни аглите на homewares, садови или во области во внатрешноста на домот?На Scraper може да ви помогне!.Така бидете сигурни дека овие сет на чистење со четки се дел од вашата чистење алатки како што се на работа, брзо и лесно.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата