Dearanswer Пајажина Маса Крпа Ноќта На Вештерките Пајажина Чипка Ткаенина Тркач Случај Фестивал Партија Материјали

Dearanswer Пајажина Маса Крпа Ноќта На Вештерките Пајажина Чипка Ткаенина Тркач Случај Фестивал Партија Материјали

Достапно за вашата нарачка
DEN 143.76
Залиха:

Пакет : 1 компјутер.Материјал : Полиестер.Производ Големина : Околу 29.92 инч во дијаметар, грешка околу 0.39 инч.Лесен и издржливи,може да биде укината за лесно носење не е лесно да се избледени.Погодна за декорација на ноќта на Вештерките, фестивал украс, гонет куќа, карневал и мистерија банкет партија декорација.Производ Материјал : Polyester Product Боја : Black Product Големина : Единица Мерка(Инчи) : Приближно 29.92 инч во дијаметар, грешка околу 0.39 inch Package : 1 компјутер.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата