GreenGro GG3300 Earthshine 30 lb, 30-Фунти

GreenGro GG3300 Earthshine 30 lb, 30-Фунти

Достапно за вашата нарачка
DEN 528.48
Залиха:

Направен во сад.Пакет Димензии : 23.6 L x 36 H x27 W(сантиметри).Пакет Тежина : 12.479 килограми.Се зголемува почвата јаглерод нивоа.Земјата Сјај Почвата на Силажата е одржлив начин да ја подобрат вашата градина е природен биолошки процеси.Се зголемува почвата јаглерод нивоа и поддржува микробиолошка развој.Збогатена со humic киселина & црв одливки и трага и есенцијални минерали.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата