Tether Алатки Цврста Пони Пролет Менгеме 2 - Црна 10 Парчиња

Tether Алатки Цврста Пони Пролет Менгеме 2 - Црна 10 Парчиња

Достапно за вашата нарачка
DEN 530.88
Залиха:

10 Пакување од 2" Цврста "А" Стеги.Идеален менгеме притисок за светлина стегање и брзо апликација и отстранување.Тешки-должност калено челик извори.Polyvinyl рачки и совети.Листата е за менгеме само.Рок Солидна Пони "А" Пролет Менгеме 2" во не-црн рефлективен Обложени со Рачка и Совет карактеристики пролет-управувана вилици, кои имаат различни материјали ефикасно и безбедно.Идеален фотографија и видео користи вклучуваат обезбедување backdrops, отскокнување картички, снимен листи, скрипти и reflectors или само за ништо, каде е дополнителен сет на рацете е корисно.Стегачот е дизајниран за притисок, стегање и кога брзо апликација и отстранување се важни.На рачки и совети се polyvinyl-обложена за удобност и заштита."А" Менгеме е достапна во 1" и 2" се стега вилица отворање ширина.Направен во САД.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата