Jopwkuin милениче Отпад Кеси, Две Слоеви Куче Отпад, Вреќи за Заклучување На Чуден Мирис Протекување Превенција за Играње со Вашиот Кутре во Дворот(100 Таблети)

Jopwkuin милениче Отпад Кеси, Две Слоеви Куче Отпад, Вреќи за Заклучување На Чуден Мирис Протекување Превенција

Достапно за вашата нарачка
DEN 1960.80
Залиха:

【Ги ЗАДРЖИ ПОДАЛЕКУ МИРИС】внатрешниот слој е тоалетна хартија, не треба да се земе poo торба до најблискиот куче ѓубре станица, можете да рамна внатрешниот хартија во тоалетот; одржите вашиот дом далеку од мирисот на проблеми.Ако се уште се чисти, може да се повторна употреба тоа да се одржи мразот или мачка ѓубре.Ако се уште се чисти, може да се повторна употреба тоа да се одржи мразот или мачка ѓубре.Спецификација : Предмет Тип : Двоен Слој Милениче Отпад Bag Product Материјал : PEFlushable Измет Торба Големина : Прибл.Функција : 1.5in ( Хартиена Кеса Големина) Пакет Листата : 30 х Двојно‑Layer Милениче Отпад Bagor100 x Двојно‑Layer Милениче Отпад Bag Note : ве Молиме овозможи мало отстапување се должи на рачно мерење.

Кон својствата

Item Type:
 Double‑Layer Pet Waste Bag
Product Material:
PE
Flushable Poop Bag Size:
Approx. 22.5x21.5cm/8.9x8.5in ( Paper Bag Size)
Package List:
30 x Double‑Layer Pet Waste Bagor :
100 x Double‑Layer Pet Waste Bag :
Please allow slight deviations due to manual measurement. :

Најдобри предлози во категоријата