Тенок Може да Ладилникот | Слаби Може да Кулер за 12oz Пијат | Совршен за Слаби Зачинети Тешко Seltzers и Енергетски Пијалаци | Добри Вибрации & Пеперутки

Тенок Може да Ладилникот | Слаби Може да Кулер за 12oz Пијат | Совршен за Слаби Зачинети Тешко Seltzers и Енергетски

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

【 Преносни и Обновливи 】 Нашите расклопна пиво атмосфера е, исто така, машина перат!Земете го на вашиот авантури, а потоа фрли го во миење!.Удобност-зафат текстура се чувствува одлично во вашата рака.Одговара на повеќето 12 оз тенок лименки како енергетски пијалаци и високи пиво во лименки.Тие се лесни и флексибилни и ќе го задржи вашиот омилен пијалок кул.Овие тенок може да ракавите се направени од издржлив и мека neoprene.Ние имаат уникатни дизајни, вие нема да најдете никаде на друго место!Нашата целата линија на забава пиво додатоци, направи големи подароци!.Лесно да се свитка и пак подалеку за подобра организација. 【 Расклопна секое парче е околу 6.Шише ракавот е меки, лесни и флексибилни, да го чува ладно или топло. 【 Зошто да Изберете Skumps 】 Ние се направи најдобро тенок може да ладилници за тешко seltzers и тенок лименки.25 инчи широк Пакет вклучува : Пакување од 2 Тенок Може да Кулер Ракави. 【 Идеален За Многу Наврати 】 Исклучително популарен и совршен за Свадби, Дворот BBQs, Роденден Партии, Кампување, Семејството Reunions & Излети, Bachelorette Партии, Булчински Тушеви, Блок Партии, Танц Партии,Дипломирањето Партии, Новина Подароци, Ден на Мајката, Таткото Ден, Housewarming Подарок, Водителка Подароци и Семејни Собири. 2 пакет neoprene тенок пиво може да ракав ладилници расклопна пијалаци ракави обновливи тенок пијат пиво може да опфаќа вклопува 12 мл.Идеален за секојдневна употреба.Тие ќе ги чува вашите пијалаци ладни и вашите раце се исуши.25 инчи широка кога лежи рамно.Совршен за на плажа партии, крајбрежен свадби, пловењето,риболов, BBQs,кампување,семејство пикник или секојдневна употреба.Добар изглед и Стилски : Нашата neoprene тенок пиво може да ракав ладилници се дизајнирани на уникатен и трендовски стил.Удобен за носење и од настани.Практичен Подарок за вашите најблиски : Овие тенок пијалок може да опфаќа се удобно да се одржи и издржливи за користење, лесен и лесно да се носат, и да се направи одличен подарок!Тие се користат за на плажа партии, крајбрежен свадби, роденден партии, скара партиите, група на партии, танц партии, дипломирањето партии, бебе туш партии, базен партии и така натаму.5 инчи висок страна 3.5 инчи висок страна 3.Спецификација МАТЕРИЈАЛ : Висок Квалитет Neoprene Големина : 6.【 Пакување од 2 Уникатни Дизајни 】 Пакетот вклучува 2 може да ладилници со комплементарни дизајни.Neoprene Држи вашиот пијалок на кул турно & чува вашите раце се исуши.Постои еден за сите!Асортиман на стилски дизајн ќе се спречи вас, пријателите и семејството од мешање до пијалоци.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата