Cortelco Модел ITT-9125 Caller ID Corded Една Линија Мулти-функција Телефон

Cortelco Модел ITT-9125 Caller ID Corded Една Линија Мулти-функција Телефон

Достапно за вашата нарачка
DEN 839.76
Залиха:

База на Звучникот со Контрола на Јачина на звук.Говорна порака чека индикатор Индикатори, 99 имиња & броеви Телефонски Именик Капацитет, 20 Speed Dial Капацитет, 3 One-Touch Бирање Копчиња.LCD дисплеј – позадинско осветлување 3 линија на Монохроматски Дисплеј. 1 x џек за слушалки / sub-мини-телефон 2,5 mm 1 x податоци порта Конекции.Caller ID со повик на чекање - 99 CID меморија - Trilingual caller ID (англиски/шпански/француски)- 3 Линија сино позадинско осветлување приказ - Говорна порака чека индикатор/FSK - Mute - Hold - 20 Speed dial локации (еден допир)- Флеш - Redial - Звучникот - 2,5 mm џек за Слушалки - Прилагодлив стенд - Биро/ѕидот mountable - апаратче за Слушање partible - Едно притиснување на копчето напред - Повик на чекање исклучување копче за Крај на повик копче - Конференција - Држете (PBX)- Јасна порака копче - звукот во Слушалката контрола - контрола на јачина на звук Слушалка - Измамник ниско/високо/off - 3 Програмабилни 1 допир меморија копчиња.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата