Gukasxi 4 Парчиња Пластични Цвет Жаба, 2 Стилови Јасно Цвет Arranger Жаба Цвет Фиксна Алатки Цветни Аранжмани Pin Носителот на Цвет Аранжман, Растенијата Фиксација, Растениј?

Gukasxi 4 Парчиња Пластични Цвет Жаба, 2 Стилови Јасно Цвет Arranger Жаба Цвет Фиксна Алатки Цветни Аранжмани Pin

Достапно за вашата нарачка
DEN 326.16
Залиха:

Стабилна ефект : пластични цвет жаба е водоотпорен и никогаш не rusts.Постои вшмукување чаши врз база на посилна вшмукување и потрајни.Стабилна Е : вшмукување е повеќе посилни и потрајни.Тоа е многу безбедно, и неговата висока транспарентност нема да влијае на убавината на работа.Стабилна ефект : пластични цвет жаба е водоотпорен и никогаш не rusts.Постои вшмукување чаша на база на посилна вшмукување и потрајни.Може да има ризик од ликвидација, ве молиме да ги задржи подалеку од деца.Само вметнување на дното на растенијата, вметнување на растенијата матични во пластични игла, и потоа да го употребите на база вшмукување чаша за да се поправи на жаба држачот.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата