LOCK & ЗАКЛУЧУВАЊЕ Керамички Наредени од не ' Рѓосувачки Челик Шише Двоен Ѕид Вакуум Изолирани BPA-Free Не Токсични Патување Кригла за Ладни Пијалоци и Топли Пијалоци, 15 у

LOCK & ЗАКЛУЧУВАЊЕ Керамички Наредени од не ' Рѓосувачки Челик Шише Двоен Ѕид Вакуум Изолирани BPA-Free Не Токсични

Достапно за вашата нарачка
DEN 273.84
Залиха:

Едно притиснување на копче – дизајнирани со практичноста и удобноста во предвид, leakproof капак овозможува лесно една рака употреба.Капакот нерамнини на грбот и останува во место, па тоа не се добие на начин на вас уживање во вашите омилени Пијалоци.Керамички внатрешна обвивка – не секој сака идеја од нерѓосувачки челик во интеракција со своите пијалок.Керамичка внатрешна обвивка е не-реактивен и го задржува вашата вода дегустација токму како што треба, како чиста вода.Екстремни изолација – двојно вакуум ѕид изградба прави сигурни дека вашиот пијалок останува на совршена температура, за колку што е можно.Тројна слој воздух капа додава уште еден слој на изолација за да се задржи вашата пијат топла или ладна.Монтажни цедилка – под капа, Постои цедилка да се задржи вашата мраз или чај, кеса од фрлаат надвор со вашиот пијалок.На цедилка е лесно да се отстрани за да се направи чистење бриз. 18/8 од не ' рѓосувачки челик – ова значи дека вашата шише е тешко.Не само што е издржлив, Тоа е отпорен на дамки и ' рѓа.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата