Gaeirt Куче Отпад Кеси, пет Отпад Кеси Flushable за Играње со Вашиот Кутре во Дворот(100 Таблети)

Gaeirt Куче Отпад Кеси, пет Отпад Кеси Flushable за Играње со Вашиот Кутре во Дворот(100 Таблети)

Достапно за вашата нарачка
DEN 527.28
Залиха:

Стави flushable хартија во тоалетот, а мирисот исто така, може да се одземе.Ако се уште се чисти, може да се повторна употреба тоа да се одржи мразот или мачка ѓубре.Ако пластична кеса е, исто така, валкани, ве молиме вратоврска тоа повторно пред фрлање во dustpan.Функција : 1. Оваа flushable измет торба може да се користи кога ќе се чистење на кучето тоалет, игра со вашиот кутре во дворот или одење на отворено, многу погодни да се носат во секојдневниот живот. Внатрешниот слој е тоалетна хартија, не треба да се земе poo торба до најблискиот куче ѓубре станица, можете да рамна внатрешниот хартија во тоалетот; одржите вашиот дом далеку од мирисот на проблеми.

Кон својствата

Item Type:
 Double‑Layer Pet Waste Bag
Product Material:
PE
Flushable Poop Bag Size:
Approx. 22.5x21.5cm/8.9x8.5in ( Paper Bag Size)
Package List:
30 x Double‑Layer Pet Waste Bagor :
100 x Double‑Layer Pet Waste Bag :
Please allow slight deviations due to manual measurement. :

Најдобри предлози во категоријата