Taoke Поклопец на Леќите на Летало Додатоци Gimbal Заклучување Поклопец на Леќите на Камерата Guard Заштитник за DJI Mavic Воздух 2-Леќи на Хауба

Taoke Поклопец на Леќите на Летало Додатоци Gimbal Заклучување Поклопец на Леќите на Камерата Guard Заштитник за

Достапно за вашата нарачка
DEN 239.76
Залиха:

Оваа gimbal на камерата леќи на камерата заштитник е погодна за DJI Mavic Воздух 2 летало.Поклопецот на леќите спречува Mavic Воздух 2 gimbal и камера од waggling и судир.Шприц со мазна површина која може да се инсталира и да се отстрани во секунди.Материјал : квалитетна ABS пластика, издржливи во употреба.Лесен за Инсталација, и тоа ја спречува гребење на леќи за време на чување.Пакување вклучува 1pcs gimbal на камерата леќи на камерата заштитник покритие за DJI Mavic Воздух 2.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата