YCZDG 70 Садови Зелена Пластична Плоча Со Злато, Rim и Сребрениот Купот на Салфетка Комбо Поставите Свадба Партија Резерви (Боја : A)

YCZDG 70 Садови Зелена Пластична Плоча Со Злато, Rim и Сребрениот Купот на Салфетка Комбо Поставите Свадба Партија

Достапно за вашата нарачка
DEN 9801.60
Залиха:

По една прекрасна партија, никогаш не ќе мора да се грижите за миење на садови.виолетова боја го прави нашето пластични панели повеќе домот, и овие транспарентен пурпурна панели се повеќе благородна кога тие искра под светлината.Овие садови се погодни за 10 луѓе и вклучуваат пурпурна пластични чинии, чаши и златна пластични садови.можете да ги задоволи вашите потреби, без купување на други садови.Прилики : родендени, забави, банкет вечери, угостителство настани, reunions, ангажирање забави, свадби, Божиќ, итн.По една прекрасна партија, никогаш не ќе мора да се грижите за миење на садови.виолетова боја го прави нашето пластични панели повеќе домот, и овие транспарентен пурпурна панели се повеќе благородна кога тие искра под светлината.Овие садови се погодни за 10 луѓе и вклучуваат пурпурна пластични чинии, чаши и златна пластични садови.можете да ги задоволи вашите потреби, без купување на други садови.Прилики : родендени, забави, банкет вечери, угостителство настани, reunions, ангажирање забави, свадби, Божиќ, итн.Материјал : храна одделение plastic Size : 7.5 во 10.25 во, 9oz Quantity : 70pcs Number на корисниците : 10 Features : Можете да го фрли далеку да заштедите време кога можете да го искористите до, или можете да reuse Occasions : свадби, роденден партии, ресторан buffets, кампување, денот на Благодарноста, Божиќ, Нова Година и сл.Карактеристики : reusable After добивањето на пакување, ве молиме проверете пакување и производи внимателно.Ако примен објект е неисправен или има какви било проблеми, ве молиме контактирајте со нас преку e-mail да го реши проблемот.Ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да се обидеме потрудиме да ги задоволат вашите потреби.

Кон својствата

Најдобри предлози во категоријата